Kapat

Baydöner Restoranları A.Ş.’nin Borsa İstanbul A.Ş. Birincil Piyasası’nda Halka Arzı

Baydöner Restoranları A.Ş.’nin Borsa İstanbul A.Ş. Birincil Piyasası’nda Halka Arzı

Talep Toplama Tarihleri : 15-16 Ağustos 2023
Halka Arz Fiyatı: 21,00 TL

Değerli Yatırımcımız,

15-16 Ağustos 2023 tarihlerinde Baydöner Restoranları A.Ş.’nin halka arzı Borsa İstanbul Birincil Piyasa'da 10:30-13:00 saatleri arasında “Borsa'da Satış - Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış” yöntemi ile gerçekleştirilecektir. Halka arz fiyatı 21,00 TL olarak belirlenmiştir. 

Başvuru Kanalları: Halka arza, Garanti BBVA e-Trader Mobil’de “Al Sat” -  “Hızlı Al Sat” adımından ve , Garanti BBVA e-Trader Web’de ise sembol arama alanına BYDNR.HE kodunu aratarak açılan emir ekranında taleplerinizi iletebilir veya Garanti BBVA İnternet’te “Yatırım” menüsü altında bulunan “Hisse Senedi” - "Hisse Alış" adımından ve Garanti BBVA Mobil’de “İşlemler” - “Yatırımlar” menüsünde “Hisse İşlemleri” - "Hisse Alış" adımından BYDNR.HE kodunu aratarak başvurabilirsiniz.

Halka arz fiyatının belirlenmesinde SPK’nın ya da Borsa İstanbul’un herhangi bir takdir yetkisi ya da onayı bulunmamaktadır. Şirket ve halka arz edilecek paylarla ilgili bilgileri içeren İzahname ve Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusu KAP’ta (kap.org.tr) ve Şirket’in (baydoner.com) internet sitesinde yayımlanmaktadır. Yatırımcıların, yatırım kararlarını halka arz edilecek paylara ilişkin yayımlanmış olan İzahname ile Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusu’nun incelenmesi suretiyle vermeleri gerekmektedir. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Saygılarımızla,


Garanti BBVA Yatırım
Yardım için her zaman buradayız!
 

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630