Kapat

Yurt Dışı Hesap Aç

Yurt Dışı Piyasalar hesabınızı dijital sözleşme ile açmak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak talebinizi iletebilirsiniz. Hesap açma süreci ile ilgili detaylı bilgiye formun yanından ve altından ulaşabilirsiniz.

Hesap Aç
Gerçek Hesap

Yurt dışı piyasalar yatırım hesabı açarak dünyanın önde gelen borsalarında hisse senedi ve vadeli işlem sözleşmelerinde alım satım işlemleri yapabilirsiniz. Formu doldurarak hesap açılış talebinizi iletebilir, eğer Garanti BBVA müşterisi iseniz şubeye gitmeden hesap açılış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Form doldurmanız akabinde Garanti BBVA İnternet ve Mobil Bankacılığında dijital sözleşmeler tarafınıza iletilecektir. Detaylı bilgi ve prosedür formun altındaki alanda açıklanmaktadır.

Demo Hesap

Garanti BBVA ITrader uygulaması ile gerçek hesap açmadan önce platformun sunmuş olduğu özellikleri yakından inceleyebilirsiniz. 100.000 USD miktar sanal parayla işlem yapabilir, dünya piyasalarını deneyimleyebilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER

  • Açılacak olan hesaplar yurt dışında kullanacağınız banka hesabı değildir.
  • Hesap açılışı için yurt içi hisse hesabınızın bulunması gerekmektedir.

Garanti BBVA Mobil/İnternet’te yer alan Belgelerim adımından onayınıza çıkacak dijital sözleşmeleri okuyarak aynı gün 22:30’a kadar onaylamanız gerekmektedir. Böylece hesabınız onayınızı takip eden bir sonraki iş gününde açılmış olacaktır.

Formu doldurmadan önce sağlanması gereken ön koşullara lütfen dikkat ediniz. Aksi halde talebiniz gerçekleşmeyecektir.

  • Online Yurt dışı hesap açılışı için Yurt içi hisse hesabınızın olması gerekir. Yurt içi hisse hesabınız yoksa hesap açmak için hemen tıklayın.
  • Yurt Dışı Hesabı açabilmek için Uygunluk Testi yapmanız gerekmekte olup, ilgili test söz konusu ürün veya hizmetin taşıdığı riskleri anlayabilecek bilgi ve tecrübeye sahip olup/olmadığınızı tespit etmektedir. Detay için lütfen tıklayınız. Uygunluk test sonucunuzu görüntülemek veya tekrar yapmak için:
  • Türkiye’de yerleşik olmayan kişilere hesap açılışı yapılamamaktadır.
  • Online olarak sadece bireysel hesap açılışı yapılabilmektedir.

*Dijital Sözleşmeler Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve Mobil’de Saat 14:30 ve 18:30 itibarıyla Belgeler-Onay bekleyen belgeler menüsü altında onayınıza çıkacaktır.

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630