Kapat

Hisse (Pay) Piyasası ve VİOP üzerindeki verileri izleyerek işlem yapabilmek Garanti BBVA Yatırım ile artık birçok platformda. Hem portföyünüzü ve hesaplarınızı yönetebilir, hem de anlık veri ve haber takibi sağlayabilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil ve İnternet

Garanti BBVA Mobil ve İnternet’ten, BİST Pay Piyasası ve VİOP işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Pay Piyasası işlemleri için “Yatırımlar/Hisse İşlemleri” menüsünden hisse alım veya satım yapabilir ve portföyünüzü yönetebilirsiniz. VİOP işlemleriniz için ise “Yatırımlar/VİOP İşlemleri” menüsü üzerinden alış veya satış emirleri verebilir, teminat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak, Garanti BBVA Mobil ve İnternet’ten “Yatırımlar/Halka Arz” adımlarını takip ederek halka arz taleplerinizi kolayca iletebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Matriks IQ Veri
Terminali ve IQ Mobil 

Matriks IQ Veri Terminali ve mobil üzerinden BIST Pay Piyasası ve VİOP verilerini takip edebilir, veri terminalinde ‘’Matriks IQ Trading Platformuna Gir’’, Matriks IQ Mobil’de ise ‘’Portföyüm’’ alanından Garanti BBVA Yatırım’ı seçerek portföyünüzü yönetebilir, alım satım işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

444 0 630 numaralı Yatırımcı Destek Merkezimiz ile iletişime geçerek Matriks IQ Veri Terminalinde bulunan Algoritmik Trading modülü kullanımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Matriks Veri
Terminali ve Mobil

Matriks Veri Terminali ve mobil üzerinden BIST Pay Piyasası ve VİOP verilerini takip edebilir Matriks Veri Terminalinde Matriks Trading Platformuna Gir bölümünden, Matriks Mobil’de Portföyüm alanından Garanti BBVA Yatırım’ı seçerek portföyünüzü yönetebilir, alım satım işlemlerinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

444 0 630 numaralı Yatırımcı Destek Merkezimiz ile iletişime geçerek Matriks Veri Terminalinde bulunan otomatik al/sat özelliğini kullanabilirsiniz.

İdeal Veri Terminali

İdeal Veri Terminali üzerinden BIST Pay Piyasası ve VİOP verilerini takip edebilir Garanti BBVA Yatırım’da bulunan hesabınız ile giriş yaparak alım satım işlemleri yapabilirsiniz.

444 0 630 numaralı Yatırımcı Destek Merkezimiz ile iletişime geçerek İdeAlgo modülünü kullanabilirsiniz.

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630