Kapat

Hizmetlerimiz

Aracılık Hizmetleri

Garanti BBVA Yatırım, 1991 yılından bu yana kazandığı deneyim ve uzmanlığıyla müşterilerine sermaye piyasalarında güvenilir ve başarılı bir şekilde aracılık hizmeti vermektedir.

Kurumsal Finansman

Kurumsal gereksinimlere en uygun çözümleri üretmeyi amaçlayan Garanti BBVA Yatırım, uzman ekibi ve güçlü yapılanması ile verdiği finansal danışmanlık hizmetlerinde fark yaratıyor.

Kurumsal Satış

Uluslararası Kurumsal Satış Bölümü tecrübeli kadrosu ile yurt dışında yerleşik kurumsal yatırımcılara hisse senedi, vadeli işlemler ve opsiyon borsası piyasalarında hizmet sunmaktadır.

Piyasa Yapıcılığı

Garanti BBVA Yatırım sermaye piyasası ürünlerindeki deneyimlerini piyasa yapıcılığı işlevi ile güçlendiriyor. BIST30 opsiyon sözleşmelerinin piyasa yapıcılığını üstlenen Garanti BBVA Yatırım, sahip olduğu özelliklerle yatırımları daha avantajlı hale getiriyor.

Yatırım Danışmanlığı

Garanti BBVA Yatırım olarak SPK tarafından “Geniş Yetkili Aracı Kurum” olarak Yatırım Danışmanlığı hizmetini değerli yatırımcılarımıza sunmaktayız.

Araştırma

Garanti BBVA Yatırım Araştırma Bölümü, hem BIST hem de ekonomi ve sabit getirili menkul kıymetlerle ilgili raporlar yayınlıyor.

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630