Kapat

Garanti BBVA I-Trader
Nedir?

Garanti BBVA I-Trader uygulaması ile 100.000 USD miktar sanal parayla işlem yapabilir, dünya piyasalarını deneyimleyebilirsiniz

Garanti BBVA I-Trader uygulaması ile yurt dışı piyasalarda Amerika, Avrupa, Kanada ve daha birçok ülkede bulunan borsalara ait hisse senetlerini aynı anda izleyebilir, hisse senedi, ETF, ETN ve vadeli işlem kontratları alım-satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Garanti BBVA I-Trader Web platformuna bilgisayar, tablet ve mobil cihazlarınızdan kolaylıkla erişebilirsiniz. Garanti BBVA I-Trader Web platformuna giriş için tıklayınız.

Daha kapsamlı ve özelleştirilebilir ekran seçenekleriyle işlem yapmak için Garanti BBVA I-Trader Pro masaüstü platform kurulumunu işletim sisteminize göre aşağıdan seçebilirsiniz.

Garanti BBVA I-Trader uygulaması özelinde gerçekleştirilebilecek temel fonksiyonlar ve diğer detayları aşağıda yer alan YouTube oynatma listesinden inceleyebilirsiniz.

Platforma Nasıl Giriş Yapabilirim?

Garanti BBVA Yatırım yurt dışı hesabınız açıldıktan sonra kullanıcı kodu ve şifre bilgileri SMS ile iletilecektir.

Yurt dışı platforma giriş sağlamak için öncelikle cep telefonunuza, yeni kimlik doğrulama uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. Yükleme işlemi için gerekli adımlar aşağıdaki gibidir:

 • Telefonunuza ücretsiz bir kimlik doğrulama programı yükleyiniz. Örneğin:
  Google Authenticator (iOS).
  Google Authenticator (Android).
 • Cep telefonunuza iletilen kullanıcı kodu ve şifreniz ile yurt dışı piyasalar hesabınıza bağlanınız.
 • Bilgisayar üzerinden giriş yaparken: Çıkan barkodu telefonunuzun kamerasına taratarak, yeni kimlik doğrulama uygulamasına kayıt olabilirsiniz. Mobil cihazlardan giriş yaparken: Barkodun altında yer alan kodu kopyalayarak, yeni kimlik doğrulama uygulamasına yapıştırarak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.
 • Her girişte ikinci güvenlik şifreniz olarak yeni kimlik doğrulama uygulamasında sizin için yaratılan şifre ile giriş yapabilirsiniz. 

Bilgisayar üzerinden girişe ilişkin yardım dokümanı için tıklayınız.
Mobil telefon üzerinden girişe ilişkin yardım dokümanı için tıklayınız.

Güvenliğiniz için aşağıdaki konuları önemle bilgilerinize sunarız:

 • Eşleştirme anında gösterilen QR bilgisini saklamanıza gerek yoktur.
 • Telefonunuzu cihaz şifresi ile korumanız gerekmektedir.
 • Telefonunuzu satarken veya servise gönderirken, kullandığınız kimlik doğrulama uygulaması dahil tüm bilgileri silmeniz gerekmektedir.
 • Telefonunuzun çalınması veya kaybedilmesi durumunda Garanti BBVA Yatırım’ı arayarak bilgi vermeniz gerekmektedir.

Cep telefonunuzu kaybettiğiniz veya yenilediğiniz durumlarda:

Cep telefonunu kaybettiğinizde veya yenilediğinizde Yatırımcı Destek Merkezimize 444 0 630 numaralı telefondan ulaşarak uygulama ayarlarınızı sıfırlatmanız gerekmektedir. Böylece yeni telefonunuza indireceğiniz uygulamaya yeniden kayıt olabilir ve platforma giriş yapabilirsiniz.

Tüm sorularınız için Yatırımcı Destek Merkezi’mize 444 0 630 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Yatırımcı Destek Merkezi çalışma saatlerimiz için tıklayınız.

 

Autochartist
Hizmeti

Garanti BBVA I-Trader platformu üzerinden yurt dışı piyasalar hisse senedi işlemlerinde alım satım sinyallerine ulaşabilirsiniz.

Teknik gösterge ve formasyonlara dayanarak otomatik olarak üretilen bu sinyaller ile;

 • Destek/Direnç seviyelerine ve trendin yönüne,
 • Teknik formasyon ve Fibonacci seviyelerine,
 • Sinyale ilişkin kar al/zarar durdur seviyelerine,
 • Sinyalin kalitesine
 • Sinyalin olasılığına,
 • Sinyallerin başarı geçmişine ulaşabilir ve sinyal üzerinden emir iletimi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti BBVA I-Trader kullanıcı bilgilerinizle platformumuza giriş yaparak “Haberler ve Araştırma” menüsü altında bulunan “İşlem Sinyalleri” adımından güncel teknik analiz sinyallerine hemen ulaşabilirsiniz.

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630