Kapat

Kurumsal gereksinimlere en uygun çözümleri üretmeyi amaçlayan Garanti BBVA Yatırım, uzman ekibi ve güçlü yapılanması ile verdiği finansal danışmanlık hizmetlerinde fark yaratıyor.

Kurumsal Finansman

Kurumsal gereksinimlere en uygun çözümleri üretmeyi amaçlayan Garanti BBVA Yatırım, uzman ekibi ve güçlü yapılanması ile verdiği finansal danışmanlık hizmetlerinde fark yaratıyor.

Gelişmiş uluslararası iş ağı ile Türkiye’de kurumsal finansman hizmeti sunan Garanti BBVA Yatırım, şirket birleşmeleri ve satın almaları, hisse senedi halka arzları, borçlanma aracı ihraçları ve özelleştirme danışmanlığını kapsayan finansal danışmanlık hizmetleri veriyor.

Üstelik kurumsal finans alanındaki yüksek işlem hacmi sayesinde dikkat çeken Garanti BBVA Yatırım, Türk halka arzlarında ve tahvil ihraçlarında lider konumda bulunuyor. Bu sebeple Garanti BBVA Yatırım, başarısını müşterilerinin işlemlerine yansıtmanın gururunu her geçen gün daha güçlü yaşıyor.

Takdir Gören Hizmet Yapılanması

Kurumsal finansman alanındaki faaliyetleri ve işlem hacmi ile öne çıkan Garanti BBVA Yatırım, 2004 yılından bu yana sayısız ödüle layık görüldü. 2015 yılında Global Banking & Finance Review tarafından “En İyi Yatırım Bankası” olarak ödüllendirildi. 2015 ve 2017 yıllarında Capital dergisi tarafından verilen “En Beğenilen Aracı Kurum” ödülleri ile başarılarını artırdı. International Finance tarafından 2018-2019 yıllarında “En İyi Yatırım Bankası” ve 2020 yılında Global Finance tarafından “En İyi Yatırım Bankası” ödülünü aldı. 2021 yılında Global Business Outlook tarafından "En İyi Yatırım Bankası" ve TSPB tarafından verilen “Kurumsal Finansman Hizmetleri- Pay İhracına Aracılık Lideri” ödülleri ile başarılarını taçlandırdı. Son olarak 2023 yılında Global Banking & Finance Review tarafından ''En iyi Yatırım Bankası'' ödülü ile başarılarını artırdı. Takdir gören kurumsal finansman hizmetlerini her geçen yıl geliştiren Garanti BBVA Yatırım, gösterdiği başarıyı sürekli hale getirmek için çalışıyor.

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630