Kapat

Kurumsal gereksinimlere en uygun çözümleri üretmeyi amaçlayan Garanti BBVA Yatırım, uzman ekibi ve güçlü yapılanması ile verdiği finansal danışmanlık hizmetlerinde fark yaratıyor.

Kurumsal Finansman

Kurumsal gereksinimlere en uygun çözümleri üretmeyi amaçlayan Garanti BBVA Yatırım, uzman ekibi ve güçlü yapılanması ile verdiği finansal danışmanlık hizmetlerinde fark yaratıyor.

Gelişmiş uluslararası iş ağı ile Türkiye’de kurumsal finansman hizmeti sunan Garanti BBVA Yatırım, şirket birleşmeleri ve satın almaları, hisse senedi halka arzları, borçlanma aracı ihraçları ve özelleştirme danışmanlığını kapsayan finansal danışmanlık hizmetleri veriyor.

Üstelik kurumsal finans alanındaki yüksek işlem hacmi sayesinde dikkat çeken Garanti BBVA Yatırım, Türk halka arzlarında ve tahvil ihraçlarında lider konumda bulunuyor. Bu sebeple Garanti BBVA Yatırım, başarısını müşterilerinin işlemlerine yansıtmanın gururunu her geçen gün daha güçlü yaşıyor.

Takdir Gören Hizmet Yapılanması

Kurumsal finans alanındaki faaliyetleri ve işlem hacmi ile öne çıkan Garanti BBVA Yatırım, 2011 yılında Global Finance ve World Finance Banking Awards tarafından “En İyi Yatırım Bankası” olarak ödüllendirildi. 2012 yılında Euromoney tarafından “En İyi Yatırım Bankası” ve 2012 ile 2013 yıllarında Emea Finance tarafından “En İyi Aracı Kurum” ödülü aldı. 2014 yılında International Finance Magazine tarafından "En İyi Yatırım Bankası", 2015 yılında ise Global Banking & Finance Review tarafından "En İyi Yatırım Bankası" ve Capital dergisi tarafından “En Fazla Beğenilen Aracı Kurum” ödülleri ile başarılarını taçlandırdı. Takdir gören kurumsal finans hizmetlerini her geçen yıl geliştiren Garanti BBVA Yatırım, gösterdiği başarıyı sürekli hale getirmek için çalışıyor.

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630