Kapat

Yenilenen eTrader ile Yatırım Fırsatlarını Yakalamak
Artık Parmaklarınızın Ucunda!

Mobil uygulamamıza Garanti BBVA İnternet Bankacılığı bilgileriniz ile hemen giriş yapabilirsiniz.

Garanti BBVA
eTrader Nedir?

Garanti BBVA eTrader uçtan uca yenilendi!

Yatırım stratejilerinizi bir üst seviyeye taşımanızı sağlayacak geliştirilmiş özellikler, kullanıcı dostu arayüz ve güçlü araçlarla daha iyi kişiselleştirme şimdi eTrader uygulamasında. Yatırım işlemlerinizi daha keyifli hâle getirecek eTrader nedir, nasıl kullanılır? Tüm sorularınızın yanıtları bu sayfada.

Garanti BBVA eTrader Nedir?

eTrader, Garanti BBVA Yatırım'ın yatırımcılara sunduğu gelişmiş bir online işlem platformudur. Garanti BBVA eTrader kullanımı ile VİOP, Borsa İstanbul ve uluslararası piyasaları/borsaları canlı izleyebilir ve hisse senedi takip analizi, varant hesaplama, hisse ve varant alım-satım işlemleri gibi birçok yatırım aracına rahat ve hızlı erişim imkanı sunar. Yenilenen arayüzü ve gelişmiş özellikleriyle yatırım deneyiminizi bir üst seviyeye taşır.

Yatırımlarınızı Rahatlıkla Yönetin, Her Adımda Yanınızdayız!

Yenilenen Garanti BBVA eTrader’a giriş yaptığınız an yatırım dünyasının kapıları artık size sonuna kadar açık hâle geliyor! İster deneyimli bir yatırımcı olun, ister yatırım dünyasına yeni adım atıyor olun, eTrader'ın kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş özellikleriyle yatırım hedeflerinize hızlıca ulaşabilirsiniz. Hisse senedi analizinden canlı borsa takibine kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak güçlü araçlar artık parmaklarınızın ucunda.

Piyasayı anlık takip edin, portföyünüzü yönetin.

eTrader, Garanti BBVA güvencesi altında, size anlık piyasa verileri sunarak yatırım kararlarınızı bilinçli bir şekilde almanızı sağlar. Gelişmiş grafikler, teknik analiz araçları ve canlı borsa ekranları ile piyasada meyadana gelen değişimleri anında takip edin. Portföyünüzü tek bir platformdan rahatlıkla yöneterek yatırımlarınızı daha verimli hale getirin.

Garanti BBVA eTrader Mobil Uygulama Özellikleri

Garanti BBVA eTrader mobil uygulaması, yatırım işlemlerinizi istediğiniz zaman istediğiniz yerden pratik bir şekilde yapmanızı sağlar. Peki uygulamada neler var?

Veri Yayın Paketi kapsamında Garanti BBVA eTrader ücreti skalasını görüntülemek için tıklayın. Burada, seçilen veri yayın paketi kapsamında, farklı kademelerdeki Garanti BBVA eTrader derinlik ücreti, emir defteri görüntüleme, anlık veri izleme gibi detaylara ulaşılabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir İzleme Listesi

İlgilendiğiniz hisse senetlerini tek bir listede toplayarak anlık fiyat değişimlerini takip edebilir, sembollere not alabilme özelliğiyle kişiselleştirilmiş bir yatırım stratejisi oluşturabilirsiniz. 5 farklı izleme listesi oluşturulabilecek ve her bir liste içerisinde 150 farklı sembol eklenebilmektedir. Kişisel liste isimleri oluşturulabilecek, izleme listesinde en düşük/en yüksek alış-satış hacmi bilgilerini gösterge seçenekleriyle ekleyebilecek ve Gerçek sembol logolarıyla konforlu bir izleme deneyimi sunulmaktadır.

Akademi İçerikleri

Başlangıç-Orta-İleri Düzey içeriklerimiz, Borsa Terimleri, Temel Analiz, Teknik Analiz kategorileri altında yer almaktadır. Yatırım piyasası hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, finansal okuryazarlığı geliştirmek için hazırlanan içeriklerimiz ile yanınızdayız.

TradingView Entegrasyonu

Yeni eTrader ile Tradingview lisanslı versiyonu ücretsiz! Ücretsiz Gelişmiş Grafik çözümü tüm özelliklerinin yanı sıra işlem deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olacak birçok ek araç ve işlevsellik sunar. TradingView Ücretli Grafik ve İşlem Sürümünün sunduğu temel özellikler şunlardır:

- Ekstra grafik türleri: Heikin Ashi, Renko ve daha fazlasına erişim ile ticaret stratejilerinizi daha da hassaslaştırın.

- Senkronize çoklu grafik düzeni: Farklı varlıkları ve zaman dilimlerini yan yana kolayca karşılaştırın.

- İşlem yetenekleri: DOM, Al/Sat yüzen widget'ları ve daha fazlası ile sorunsuz işlem yapın.

- İzleme listesi: Favori varlıklarınızı takip edin ve performanslarını gerçek zamanlı olarak izleyin.

- Özelleştirme: Araç çubuklarını, panelleri, çizimleri ve göstergeleri özel renklerle kişiselleştirin.

- Tarih aralığı ve "Tarihe git" özelliği: Tarihsel verilerde kolayca gezinin.

- Hesap yönetimi: Hisse senedi tarayıcısı ile gün içi kazanç potansiyeli olan hisse senetlerini filtreleyip hızlıca analiz edin.

F-Ray Temel Analiz Modülü

F-Ray Temel Analiz Modülü ile derinlemesine analiz yaparak hisselerin kârlılık, borçluluk ve verimlilik gibi temel metriklerini anında değerlendirebilirsiniz.

F-Ray, borsada işlem gören şirketlerin finansal performanslarını ölçmek için üstün görselleştirme teknikleri ve makine öğrenmesi destekli algoritmalar kullanan, yeni nesil bir borsa analiz platformudur. Algoritmik temel ve teknik analiz yetkinliğiyle rekabette ayrışan F-Ray, kullanıcı dostu arayüzü ve sürekli gelişen altyapısıyla BIST, NASDAQ ve NYSE kote olan tüm şirketlerin finansal verilerini içerir.

F-Ray, hisse senetleri piyasasında işlem gören şirketlerin kolay ve hızlı analiz edilmesine yardımcı olarak zaman kazandırır ve bilinçli yatırım yapılmasını sağlar. Yeni eTrader ile ücretsiz bir şekilde F-ray temel analiz modülünü kullanabilirsiniz.

Canlı Borsa Takibi

Garanti BBVA eTrader anlık veri sunan bir platform. Bu sayede güncellenen piyasa koşullarına göre yatırım kararlarınızı daha hızlı ve doğru bir şekilde alabilirsiniz.

Portföy Yönetimi

Yatırımlarınızı tek bir platformdan rahatlıkla yönetebilir, getirilerinizi ve risklerinizi analiz edebilirsiniz. Tek ekranda izleme listelerinizde değşiklikler yapabilir, yeni listeler oluşturabilir, modüllerin sıralamasını değiştirebilirsiniz. Ayrıca piyasaları takip edebilir ve portföyünüzü görüntüleyebilirsiniz.

Uzman Önerileri

Fikirler menüsü ile uzman araştırma ekibimiz tarafından hazırlanan araştırma raporlarına, al/sat tavsiyelerine, model portföye, hazır analizlere ve finansal bilgi düzeyinize katkı sağlayacak içeriklerimize erişin.

Yenilenen eTrader ile Yatırım Fırsatlarını Yakalamak
Artık Parmaklarınızın Ucunda!

Mobil uygulamamıza Garanti BBVA İnternet Bankacılığı bilgileriniz ile hemen giriş yapabilirsiniz.

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630