Kapat

İşlem Kanallarımız

Hisse senedi, varantlar, vadeli işlem ve opsiyon sözleşmeleri işlemlerinize hız kazandıran; veri izleme, alım-satım, teknik analiz ve diğer birçok işlemi yapabileceğiniz “Garanti BBVA e-Trader” uygulamasının sunduğu akıllı çözümler ile yatırım yapmak artık daha kolay!

Forex piyasalarında 40’tan fazla parite, emtia ve dünya endeksi üzerinde 10 kata kadar kaldıraç oranıyla hızlı ve güvenilir işlem yapabileceğiniz Garanti BBVA FX Trader platformu ile şimdi bir adım öndesiniz. Anlık dünya piyasaları verilerini izleyerek, teknik analiz ve alım-satım işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Garanti BBVA I-Trader uygulaması ile yurt dışı piyasalarda Amerika, Avrupa, Kanada ve daha birçok ülkede bulunan borsalara ait hisse senetlerini aynı anda izleyebilir, hisse senedi, ETF, ETN ve vadeli işlem kontratları alım-satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hisse (Pay) Piyasası ve VİOP üzerindeki verileri izleyerek işlem yapabilmek Garanti BBVA Yatırım ile artık birçok platformda. Hem portföyünüzü ve hesaplarınızı yönetebilir, hem de anlık veri ve haber takibi sağlayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti önceliği gerekliliklerine uyum sağlayan uzman ve deneyimli personellerimizle telefon aracılığı ile iletişime geçebilir, yatırımlarınıza dair tüm soruların cevaplarını en hızlı şekilde alabilirsiniz.

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630