Kapat

Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. 26 - 27 - 28 Mayıs 2021 tarihlerinde halka arz ediliyor.

Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. 26 - 27 - 28 Mayıs 2021 tarihlerinde halka arz ediliyor.

 

Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. 26 - 27 - 28 Mayıs 2021 tarihlerinde halka arz ediliyor.

Başvuru Kanalları:

Halka arz taleplerinizi, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nda “Yatırım” menüsü altında bulunan “Halka Arz” - “Hisse Senedi Halka Arz” adımından ve Garanti BBVA Mobil’de “İşlemler” – “Yatırımlar” menüsünde Halka Arz adımından yapabilirsiniz. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı başvuru adımları yönlendirme videomuzu izlemek için tıklayınız.

Ayrıca, Garanti BBVA Yatırım Şubeleri ve 444 0 630 numaralı Yatırımcı Destek Merkezi’mizden de başvuru yapabilirsiniz.

Hisse Senedi hesabınız yoksa?

Garanti BBVA Yatırım nezdinde hisse hesabınız yoksa hesap açmak için hemen tıklayın!

Halka Arz Detayları:

Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. paylarının birincil halka arzına ilişkin talep toplama 26 - 27 - 28 Mayıs 2021 tarihlerinde (3 gün süreyle) gerçekleşecektir. Talep toplama 28 Mayıs 2021, Cuma günü saat 17:00’da sona erecektir. 3,50 TL‘den talep toplanacaktır.

100.000.000 TL nominal değerli paylar sermaye artırımı, 14.000.000 TL nominal değerli paylar ortak satışı yoluyla olmak üzere toplam 114.000.000 TL nominal değerli payın halka arz edilmesiyle halka açıklık oranı %30,00 olacaktır.

Tahsisat grupları, %60 Yurt İçi Bireysel Yatırımcılar %30 Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılar %10 Yurt Dışı Kurumsal Yatırımcılar şeklinde belirlenmiştir.

Önemli Not 1: Ortak/müşterek hesaplardan halka arz başvurusu yapılamamaktadır.

Önemli Not 2: Yurt içi bireysel yatırımcılara eşit dağıtım yöntemiyle dağıtım yapılacak olup, grup için tahsis edilen pay miktarı talepte bulunan yatırımcı sayısına bölünür ve bu suretle bulunan tutar ve altındaki alım talepleri karşılanır. Kalan tutarlar, talebi tamamen karşılanamayan yatırımcı sayısına bölünerek aynı şekilde dağıtılır. Bu şekildeki dağıtım işlemine bu grup için tahsis edilerek satışa sunulan sermaye piyasası araçlarının tamamı dağıtılıncaya kadar devam olunur. Dağıtım sonucunda ortaya çıkan miktarlar, miktar konusunda bir alt sınır koyan yatırımcılar açısından gözden geçirilir. Miktarın bu alt sınırın altında kalması halinde yatırımcı isteğine uygun olarak listeden çıkarılır ve miktarlar tekrar dağıtıma tabi tutulur. Dağıtım hesaplamalarında küsurat ortaya çıkması durumunda, küsurat tamam iblağ edilerek talebi tamamen karşılanamayan yatırımcılar arasında, Konsorsiyum Lideri ve Şirket’in uygun gördüğü şekilde dağıtım yapılır.

Önemli Not 3: Halka arz talebinde minimum adet 1’in dışında seçilirse, izahname dağıtım ilkeleri gereği, pay almaya hak kazanamayabilirsiniz.
 

Saygılarımızla,

Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630