Kapat

Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş Halka Arzı

Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş Halka Arzı

Talep Toplama Tarihleri : 10 – 11 - 12 Ağustos 2022

Başvuru Kanalları: Halka arz taleplerinizi, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nda “Yatırım” menüsü altında bulunan “Halka Arz” - “Hisse Senedi Halka Arz” adımından ve Garanti BBVA Mobil’de “İşlemler” – “Yatırımlar” menüsündeki “Halka Arz” adımından yapabilirsiniz. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı başvuru adımları yönlendirme videomuzu izlemek için tıklayınız.

Ayrıca, Garanti BBVA Yatırım Şubeleri ve 444 0 630 numaralı Yatırımcı Destek Merkezi’mizden de başvuru yapabilirsiniz.

Hisse Senedi hesabınız yoksa?

Garanti BBVA Yatırım nezdinde hisse hesabınız yoksa hesap açmak için hemen tıklayın!

Halka Arz Detayları: Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.’nin çıkarılmış sermayesinin 25.000.000 TL’den 35.000.000 TL’ye çıkarılması nedeniyle ihraç edilecek olan toplam 10.000.000 TL nominal değerli paylar sermaye artışı ile ve Şirket’in mevcut pay sahibinin sahip olduğu toplam 2.000.000 TL nominal değerli payların ortak satışı yolu ile halka arz edilmesi planlanmaktadır. Toplam 12.000.000 TL nominal değerli payların satışının gerçekleşmesi durumunda Şirket’in halka arz sonrası halka açıklık oranının %34,29 olması planlanmaktadır.

Halka arzda talep toplama fiyat aralığı yöntemiyle yapılacak olup, 1 TL nominal değerli payın fiyatı 11,00 TL olarak belirlenmiştir.

Tahsisat grupları Yurt İçi Bireysel Yatırımcılar için %47, Çalışanlardan Oluşan Yatırımcılar için %3 ve Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılar için %50 olarak belirlenmiştir.

Önemli Not 1: Yurt İçi Bireysel Yatırımcılara ve Çalışanlardan Oluşan Yatırımcılara eşit dağıtım yöntemi uygulanacaktır.

Önemli Not 2: Yurt İçi Bireysel Yatırımcılar ve Çalışanlardan Oluşan Yatırımcılar için mükerrer talep kontrolü yapıldıktan sonra sadece en yüksek miktarlı talepler dikkate alınacaktır. Çalışanlardan Oluşan Yatırımcılar Grubundan iletilen emirler, Yurt İçi Bireysel Yatırımcılar Grubundan iletilen emirler ile de mükerrer talep kontrolüne tabi tutulacak ve her iki kategoriden emir ileten yatırımcıların yalnızca Çalışanlardan Oluşan Yatırımcılar Grubu için ilettiği emirler dikkate alınacaktır.

Önemli Not 3: Müşterek hesaplardan girilen emirler kabul edilmeyecektir.

Önemli Not 4: Yatırımcılardan halka arz nedeniyle toplanan bedeller nemalandırılmayacaktır.

Önemli Not 5: Karşılanamayan taleplerden dolayı oluşan iade bedeli dağıtım listesinin konsorsiyum üyelerine teslim edilmesini takiben en geç takip eden  iş günü içerisinde, satışı gerçekleştiren konsorsiyum üyeleri tarafından başvuru yerlerinde pay bedellerini nakden ödeyen yatırımcılara iade edilecektir ve varlık blokesi yöntemiyle başvuran yatırımcıların da kıymetlerindeki blokajlar İzahname'nin “Halka arza başvuru süreci” başlıklı 25.1.3.2 numaralı bölümünün “( Pay bedellerinin ödenme yeri ve şekline ilişkin bilgi” başlıklı kısmında anlatıldığı şekilde kaldırılacaktır.

Önemli Not 6: Yatırımcıların dağıtım sonucu hak ettikleri payları, dağıtım listesinin konsorsiyum üyelerine iletilmesini takip eden en geç 2 (iki) iş günü içerisinde ve pay bedellerinin ödenmesi şartıyla, kaydi olarak teslim edilecektir.

Önemli Not 7: Şirketler ve Ortaklar için 1 yıl satmama taahhüdü bulunmaktadır.

Saygılarımızla,
Garanti BBVA Yatırım

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630