Kapat

Kiler Holding A.Ş Halka Arzı

Kiler Holding A.Ş Halka Arzı

Talep Toplama Tarihleri: 30 Haziran – 1 Temmuz 2022

Başvuru Kanalları: Halka arz taleplerinizi, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nda “Yatırım” menüsü altında bulunan “Halka Arz” - “Hisse Senedi Halka Arz” adımından ve Garanti BBVA Mobil’de “İşlemler” – “Yatırımlar” menüsündeki “Halka Arz” adımından yapabilirsiniz. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı başvuru adımları yönlendirme videomuzu izlemek için tıklayınız.

Ayrıca, Garanti BBVA Yatırım Şubeleri ve 444 0 630 numaralı Yatırımcı Destek Merkezi’mizden de başvuru yapabilirsiniz.

Hisse Senedi hesabınız yoksa?

Garanti BBVA Yatırım nezdinde hisse hesabınız yoksa hesap açmak için hemen tıklayın!

Halka Arz Detayları: Kiler Holding A.Ş.’nin çıkarılmış sermayesinin 650.000.000 TL olup, halka arzda Şirket’in mevcut pay sahiplerinin sahip oldukları toplam 97.500.000 TL nominal değerli payların ortak satışı yolu ile halka arz edilmesi planlanmaktadır. 97.500.000 TL nominal değerli payların satışının gerçekleşmesi durumunda Şirket’in halka arz sonrası halka açıklık oranının %15 olması planlanmaktadır. Şirket’in mevcut pay sahiplerinin sahip oldukları toplam 19.500.000 TL paylar da ek satış kapsamında halka arz edilebilecektir. Ek satış olması halinde, halka arz edilecek payların toplam nominal değeri 117.000.000 TL olacak ve halka açıklık oranı %18’e ulaşacaktır.

Halka arzda talep toplama fiyat aralığı yöntemiyle yapılacak olup, 1 TL nominal değerli payın fiyatı 7,10 TL olarak belirlenmiştir.

Tahsisat grupları Yurt İçi Bireysel Yatırımcılar için %90 ve Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılar için %10 olarak belirlenmiştir.

Önemli Not 1: Bireysel Yatırımcılara eşit dağıtım yöntemi uygulanacaktır.

Önemli Not 2: Eşit dağıtım yöntemi kullanılması nedeniyle, mükerrer talep kontrolü yapıldıktan sonra sadece en yüksek miktarlı talepler dikkate alınacaktır.

Önemli Not 3: Müşterek hesaplardan girilen emirler kabul edilmeyecektir.

Önemli Not 4: Yatırımcılardan halka arz nedeniyle toplanan bedeller nemalandırılmayacaktır.

Önemli Not 5: Karşılanamayan taleplerden dolayı oluşan iade bedeli, dağıtım listesinin konsorsiyum üyelerine teslim edilmesini takiben derhal, satışı gerçekleştiren konsorsiyum üyeleri tarafından, pay bedellerini nakden ödeyen Yurt İçi Bireysel Yatırımcılara iade edilecektir ve kıymet blokesi yöntemiyle başvuran yatırımcıların da kıymetlerindeki blokajlar İzahname’nin “Halka arza başvuru süreci” başlıklı 25.1.3.2 numaralı bölümünün “(b) Pay bedellerinin ödenme yeri ve şekline ilişkin bilgi” başlıklı kısmında anlatıldığı şekilde kaldırılacaktır.

Önemli Not 6: Yatırımcıların dağıtım sonucu hak ettikleri payları, dağıtım listesinin konsorsiyum üyelerine iletilmesini takip eden en geç 2 (iki) iş günü içerisinde ve pay bedellerinin ödenmesi şartıyla, kaydi olarak teslim edilecektir.

Önemli Not 7: Payların BİAŞ’da işlem görmeye başlamasını takiben 30 gün süreyle fiyat istikrarını sağlayıcı işlemlerin yapılması planlanmaktadır.

Saygılarımızla,
Garanti BBVA Yatırım

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630