Kapat

Panelsan Çatı Cephe Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş Halka Arzı

Panelsan Çatı Cephe Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş Halka Arzı

Talep Toplama Tarihleri : 9-10-11 Şubat 2022

Başvuru Kanalları: Halka arz taleplerinizi, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nda “Yatırım” menüsü altında bulunan “Halka Arz” - “Hisse Senedi Halka Arz” adımından ve Garanti BBVA Mobil’de “İşlemler” – “Yatırımlar” menüsündeki “Halka Arz” adımından yapabilirsiniz. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı başvuru adımları yönlendirme videomuzu izlemek için tıklayınız.

Ayrıca, Garanti BBVA Yatırım Şubeleri ve 444 0 630 numaralı Yatırımcı Destek Merkezi’mizden de başvuru yapabilirsiniz.

Hisse Senedi hesabınız yoksa?

Garanti BBVA Yatırım nezdinde hisse hesabınız yoksa hesap açmak için hemen tıklayın!

Halka Arz Detayları: Panelsan Çatı Cephe Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin çıkarılmış sermayesinin 57.500.000 TL’den 75.000.000 TL’ye çıkarılması nedeniyle artırılacak olan 17.500.000 TL nominal değerli paylar ile mevcut hissedarlara ait 1.750.000 TL nominal değerli paylar olmak üzere toplam 19.250.000 TL halka arz edilecek olup Şirket’in halka açıklık oranının %25,67 olması planlanmaktadır. Ek satışın gerçekleşmesi halinde 1.750.000 TL nominal ortak satışı ile birlikte toplamda 21.000.000 TL nominal payın halka arzı gerçekleşecektir, halka açıklık oranı ise %28’e ulaşacaktır.

Halka arzda talep toplama sabit fiyat yöntemiyle yapılacak olup, 1 TL nominal değerli payın fiyatı 10,20 TL olarak belirlenmiştir.

Tahsisat grupları Yurt İçi Bireysel Yatırımcılar için %50, Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılar için %40 ve Yurt Dışı Kurumsal Yatırımcılar için %10 olarak belirlenmiştir.

Önemli Not 1: Oransal dağıtım yöntemi uygulanacaktır.

Önemli Not 2: Yatırımcılardan halka arz nedeniyle toplanan bedeller nemalandırılmayacaktır.

Önemli Not 3: Karşılanamayan taleplerden dolayı oluşan iade bedeli nemalandırılmaksızın dağıtım listesinin Şirket ve Halka Arz Edenler tarafından onaylanarak kesinleşmesini izleyen işgünü içerisinde satışı gerçekleştiren Konsorsiyum Üyeleri tarafından halka arza ilişkin İzahname’nin 25.1.3.2 (c) maddesinde belirtilen başvuru yerlerinde Talep Bedeli’ni nakden ödeyen Yurt İçi Bireysel Yatırımcılar ’a iade edilecektir ve kıymet blokesi yöntemi ile başvuran yatırımcılarında kıymetlerindeki blokajlar halka arza ilişkin İzahname’nin 25.1.3.2 (b) maddesinde anlatıldığı şekilde kaldırılacaktır.

Önemli Not 4: Yatırımcıların dağıtım sonucu hak ettikleri payları, dağıtım listesinin konsorsiyum üyelerine iletilmesini takip eden en geç 2 (iki) iş günü içerisinde ve pay bedellerinin ödenmesi şartıyla, kaydi olarak teslim edilecektir. Talebi karşılanan yatırımcıların payları, kaydi sistem esasları çerçevesinde, en geç 17 Şubat 2022 tarihinde ve pay bedellerinin ödenmesi şartıyla, kaydi olarak teslim edilecektir.

Önemli Not 5: Payların BİAŞ’da işlem görmeye başlamasını takiben 30 gün süreyle fiyat istikrarını sağlayıcı işlemlerin yapılması planlanmaktadır.

Saygılarımızla,
Garanti BBVA Yatırım

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630