Kapat

Suwen Tekstil Sanayi ve Pazarlama A.Ş Halka Arzı

Suwen Tekstil Sanayi ve Pazarlama A.Ş Halka Arzı

Talep Toplama Tarihleri : 13-14-15 Nisan 2022

Başvuru Kanalları: Halka arz taleplerinizi, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nda “Yatırım” menüsü altında bulunan “Halka Arz” - “Hisse Senedi Halka Arz” adımından ve Garanti BBVA Mobil’de “İşlemler” – “Yatırımlar” menüsündeki “Halka Arz” adımından yapabilirsiniz. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı başvuru adımları yönlendirme videomuzu izlemek için tıklayınız.

Ayrıca, Garanti BBVA Yatırım Şubeleri ve 444 0 630 numaralı Yatırımcı Destek Merkezi’mizden de başvuru yapabilirsiniz.

Hisse Senedi hesabınız yoksa?

Garanti BBVA Yatırım nezdinde hisse hesabınız yoksa hesap açmak için hemen tıklayın!

Halka Arz Detayları: Suwen Tekstil Sanayi ve Pazarlama A.Ş.’nin ödenmiş sermayesinin 50.000.000 TL’den 56.000.000 TL’ye çıkarılması nedeniyle artırılacak olan 6.000.000 TL nominal değerli paylar ile mevcut hissedarlara ait 17.000.000 TL nominal değerli paylar olmak üzere toplam 23.000.000 TL halka arz edilecek olup Şirket’in halka açıklık oranının %41,1 olması planlanmaktadır.

Halka arzda talep toplama sabit fiyat yöntemiyle yapılacak olup, 1 TL nominal değerli payın fiyatı 18,50 TL olarak belirlenmiştir.

Tahsisat grupları Yurt İçi Bireysel Yatırımcılar için %50, Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılar için %40 ve Yurt Dışı Kurumsal Yatırımcılar için %10 olarak belirlenmiştir.

Önemli Not 1:  Oransal dağıtım yöntemi uygulanacaktır.

Önemli Not 2:  Halka arz edilen pay adedinin üzerinde talep gelmesi halinde her bir Yurt İçi Bireysel Yatırımcı için azami talep miktarı 850.000 adet olarak kabul edilecektir.

Önemli Not 3:  Karşılanamayan taleplerden dolayı oluşan iade bedeli nemalandırılmaksızın dağıtım listesinin Şirket ve Halka Arz Edenler tarafından onaylanarak kesinleşmesini izleyen işgünü içerisinde satışı gerçekleştiren Konsorsiyum Üyeleri tarafından halka arza ilişkin İzahname’nin 25.1.3.2 (c) maddesinde belirtilen başvuru yerlerinde Talep Bedeli’ni nakden ödeyen Yurt İçi Bireysel Yatırımcılar ’a iade edilecektir ve kıymet blokesi yöntemi ile başvuran yatırımcılarında kıymetlerindeki blokajlar halka arza ilişkin İzahname’nin 25.1.3.2 (b) maddesinde anlatıldığı şekilde kaldırılacaktır.

Önemli Not 4: Karşılanamayan taleplerden dolayı oluşan iade bedeli dağıtım listesinin Konsorsiyum Üyeleri’ne teslim edilmesini takiben derhal, satışı gerçekleştiren Konsorsiyum Üyeleri tarafından başvuru yerlerinde pay bedellerini nakden ödeyen Yurt İçi Bireysel Yatırımcılara iade edilecektir.

Önemli Not 5: Yatırımcıların dağıtım sonucu hak ettikleri payları, dağıtım listesinin konsorsiyum üyelerine iletilmesini takip eden en geç 2 (iki) iş günü içerisinde ve pay bedellerinin ödenmesi şartıyla, kaydi olarak teslim edilecektir.

Önemli Not 6: Şirket ve satan ortaklar için  1 yıl satmama taahhüdü verilmektedir. Payların BİAŞ’da işlem görmeye başlamasını takiben 30 gün süreyle fiyat istikrarını sağlayıcı işlemlerin yapılması planlanmaktadır.

Saygılarımızla,
Garanti BBVA Yatırım

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630