Kapat

Hisse Senedi %0 Komisyon Kampanyası

1 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil ya da İnternet şube üzerinden hisse senedi hesabı açan, veya mevcutta bulunan açık hesabınız üzerinden işlem yapan siz değerli müşterilerimize özel %0 komisyon fırsatı! Siz de hisse senedi hesabı açın, fırsatı kaçırmayın.

kampanya-gorseli
Kampanya Detayları:
  • 1 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil ya da İnternet şube üzerinden hisse senedi hesabı açan, veya mevcutta bulunan açık hesabınız üzerinden işlem yapan siz değerli müşterilerimize özel %0 komisyon fırsatı! Siz de hisse senedi hesabı açın, fırsatı kaçırmayın.
  • %0 komisyon tanımlaması hisse senedi hesap açılışını takip eden bir sonraki iş günü itibarıyla yapılacaktır.
  • %0 komisyon tanımı 1.000.000-TL‘ye kadar olan işlem hacimleri için geçerlidir.
  • Kampanyaya katılan müşterilerimiz, belirtilen tarihler arasında işlem hacim tutarının aşılması ya da kampanya süresinin sona ermesi durumunda kurumumuz güncel komisyon tarifesinde yer alan komisyon oranları ile işlemlerine devam edeceklerdir. Dilerseniz Garanti BBVA Mobil ya da İnternet’ten komisyon modelinizi “Geçmiş Hacme Oranlı Komisyon Modeli” olarak değiştirebilirsiniz. Hacimsel komisyon oranları için tıklayınız.
  • Kampanya Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve Garanti BBVA e-Trader kanallarımızdan gerçekleştirilecek işlemler için geçerlidir.
  • Garanti BBVA Mobil'den hisse senedi hesabı açmak için Başvurular > Yatırım > Hisse Senedi Hesap Açılışı, Garanti BBVA İnternet'ten hisse senedi hesabı açmak için Yatırım > Hisse Senedi > Garanti BBVA Yatırım Hisse Senedi Hesap Açılışı adımlarını izleyebilirsiniz.
  • Garanti BBVA ve Garanti BBVA Yatırım kampanya koşullarını değiştirme, ek bilgi ve belge talebinde bulunma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Kampanya süresince ortaya çıkabilecek ek vergi ve benzeri yükümlülükler kampanya komisyon oranı dışında kalacaktır.

İyi günler dileriz.
Garanti BBVA Yatırım

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630