Kapat

Hisse Senedi Virman Kampanyası

1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında Garanti BBVA Yatırım nezdinde hisse senedi hesabı açarak, veya mevcutta bulunan açık hesabınıza diğer aracı kurumlarda bulunan 500 bin TL ve üzeri hisse senedi varlıklarınızı taşıyın, 30 Eylül 2024 tarihine kadar Garanti BBVA kanallarından yapacağınız işlemlere özel on binde 5 + (BSMV) komisyon fırsatından yararlanın.

kampanya-gorseli
Kampanya Detayları:
  • 1 Temmuz – 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında Garanti BBVA Yatırım nezdinde hisse hesabı açarak veya mevcutta bulunan açık hesabına diğer aracı kurumlarda bulunan 500 bin TL ve üzeri hisse senedi varlıklarını kurumumuza tek seferde transfer eden müşterilere 30 Eylül 2024 tarihine kadar geçerli on binde 5 (0,05%)+BSMV komisyon oranı tanımlanacaktır.
  • Hisse senedi virman fiyatlamasında toplam tutar hesaplanırken virmanın gerçekleştiği günün borsa kapanış fiyatları baz alınacaktır.
  • Komisyon tanımlaması ise virman transferinin gerçekleşmesini takip eden bir sonraki iş günü itibarıyla yapılacaktır.
  • Kampanyaya katılan müşterilerimiz, kampanya süresinin sona ermesi durumunda kurumumuz güncel komisyon tarifesinde yer alan komisyon oranları ile işlemlerine devam edeceklerdir. Dilerseniz Garanti BBVA Mobil ya da İnternet’ten komisyon modelinizi “Geçmiş Hacme Oranlı Komisyon Modeli” olarak değiştirebilirsiniz. Hacimsel komisyon oranları için tıklayınız.
  • Kampanya Garanti BBVA Yatırım Şubeleri, Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet, Garanti ve BBVA eTrader kanallarımızdan gerçekleştirilecek işlemler için geçerlidir.
  • Üstelik yenilenen ara yüzüyle , Garanti BBVA eTrader kanalımızdan işlem yapmak artık çok daha pratik.
  • Garanti BBVA ve Garanti BBVA Yatırım kampanya koşullarını değiştirme, ek bilgi ve belge talebinde bulunma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Kampanya süresince ortaya çıkabilecek ek vergi ve benzeri yükümlülükler kampanya komisyon oranı dışında kalacaktır.

İyi günler dileriz.
Garanti BBVA Yatırım

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630