Garanti BBVA Yatırım International Trader

 

Garanti BBVA Yatırım International Trader uygulaması ile yurt dışı piyasalarda Amerika, Avrupa, Kanada ve daha birçok ülkede bulunan borsalara ait hisse senetlerini aynı anda izleyebilir, hisse senedi, ETF, ETN ve vadeli işlem kontratları alım-satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gelişmiş grafik aracı ile teknik analiz yapabilir, birçok haber yayını verisine abone olarak piyasaları takip edebilirsiniz. Garanti BBVA Yatırım International Trader Web platformuna bilgisayar, tablet ve mobil cihazlarınızdan kolaylıkla erişebilirsiniz. Garanti BBVA Yatırım International Trader Web platformuna giriş için tıklayınız.

Garanti BBVA Yatırım International Trader uygulaması özelinde gerçekleştirilebilecek temel fonksiyonlar ve diğer detayları aşağıda yer alan YouTube oynatma listesinden inceleyebilirsiniz.

Demo Hesap

Garanti BBVA Yatırım International Trader Demo uygulaması ile gerçek hesap açmadan önce platformun sunmuş olduğu özellikleri yakından inceleyebilirsiniz. 100.000 USD miktar sanal parayla işlem yapabilir, dünya piyasalarını deneyimleyebilirsiniz.

 

Platforma nasıl giriş yapabilirim

Garanti BBVA Yatırım yurt dışı hesabınız açıldıktan sonra kullanıcı ID ve şifre bilgileri SMS ile iletilecektir. Bu aşamadan sonra akıllı cep telefonuna AppStore ve Google Play  üzerinden “VIP Access” adlı Symantec firmasına ait güvenlik uygulaması indirilir ve uygulama üzerinde oluşan “SYM…” ile başlayan kod Garanti BBVA Yatırım ile paylaşılır. Garanti BBVA Yatırım tarafından uygulama üzerinde oluşan bu ID bilgisi müşteri numarası ile eşleştirilir.

Web üzerinden gerçek hesaba girişte kullanıcı ID ve parola girildikten sonra ikinci aşamada VIP Access uygulaması üzerinde tek seferlik oluşan güvenlik kodu girilerek platforma giriş süreci tamamlanır. Platforma ilk girişte şifre değiştirilmek zorundadır. Platforma ilk giriş tamamlandıktan sonra yenilediğiniz şifre ve VIP access güvenlik kodu ile tekrar giriş yapabilirsiniz.

Symantec güvenlik kodu 30 saniye aralıklarla yenilenmektedir. Aynı oturum içinde 5 hatalı giriş yapılırsa Symantec yapısı bloke olur. Hesabın tekrar açılması için Yatırımcı Destek Merkezi  (444 0 630)* ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Kullanıcı kodu bloke talepleri hafta içi 09:00 -18:00 arasında ise aynı gün içerisinde açılmakta, değilse bir sonraki iş gününde aktive edilmektedir. Telefon değişikliği ya da kayıp çalıntı durumlarında Yatırımcı Destek Merkezi (444 0 630)* ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Cep telefonunuzu değiştirmeniz durumunda VIP Access uygulamasını tekrar indirmeniz ve SYM ile başlayan numaranızı Yatırımcı Destek Merkezi’mize (444 0 630)* tekrar iletmeniz gerekmektedir.

Tüm sorularınız için Yatırımcı Destek Merkezi’mize 444 0 630 numaralı telefonumuzdan hafta içi 09:00-23:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Autochartist hizmeti

Garanti BBVA Yatırım International platformu üzerinden yurt dışı piyasalar hisse senedi işlemlerinde alım satım sinyallerine ulaşabilirsiniz.

Teknik gösterge ve formasyonlara dayanarak otomatik olarak üretilen bu sinyaller ile;

  • Destek/Direnç seviyelerine ve trendin yönüne,
  • Teknik formasyon ve Fibonacci seviyelerine,
  • Sinyale ilişkin kar al/zarar durdur seviyelerine,
  • Sinyalin kalitesine
  • Sinyalin olasılığına,
  • Sinyallerin başarı geçmişine ulaşabilir ve sinyal üzerinden emir iletimi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti BBVA Yatırım International Trader kullanıcı bilgilerinizle platformumuza giriş yaparak “Haberler ve Araştırma” menüsü altında bulunan “İşlem Sinyalleri” adımından güncel teknik analiz sinyallerine hemen ulaşabilirsiniz.