Akıllı Dijital yatırım çözümleri Garanti BBVA e-Trader'da !

Gelişmiş grafik altyapısı, yeni emir özellikleri ve daha birçok yenilik parmağınızın ucunda.

Garanti BBVA e-Trader Mobil nedir?

Garanti BBVA e-Trader ile işlemlerinizi kolayca her yerden yapabileceğiniz, mobil piyasaları izleyebileceğiniz, pay piyasası (hisse senedi), VİOP sözleşmeleri ve varant alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir uygulamadır.

Garanti BBVA e-Trader Mobil’e nasıl girilir?

Garanti BBVA e-Trader Mobil uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra Garanti BBVA Müşteri numaranız veya T.C Kimlik Numaranız ve parolanız ile giriş yapabilirsiniz.

Yeni Gelen Özellikler

Kişiselleştirilebilir Sayfam Sekmesi

Sayfam sekmesinde sizler için İzleme Listesi, BIST Yükselenler/Düşenler/Hacimliler ve Piyasa Özeti – Grafik özelliklerini sunduk. En altta bulunan Sayfamı Düzenle butonundan menüleri dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz, Araştırma Raporları, Ekonomik Takvim, Haberler ve Garanti BBVA Yatırım Twitter Paylaşımları menülerini de ekleyebilirsiniz.

Bildirimler Sizlerle!

Fiyat/haber alarmı, piyasa ve Garanti BBVA Yatırım’dan bilgilendirmeler cebinizde!

Gelişmiş Grafik Altyapısı

Yenilenen uygulamamızda NetDania ve TradingView grafik altyapılarını sunuyoruz. NetDania’da 70’den fazla indikatör bulunmakta, mum grafiği, çizgi, çizgi nokta, Heikin-Ashi, OHLC ve HLC gibi birçok grafik tipi ve grafik ayarlarını kaydetme gibi birçok özellik sizleri bekliyor.

Yeni Emir Özellikleri

40 gün süreli emir ve zincir emir özelliğini sizler için ekledik

Zenginleştirilmiş Veri Yayın Paketleri

Garanti BBVA İnternet Bankacılığından artık mobil ve internet olarak ayrı almak yerine satın alacağınız bir veri yayın paketini hem web hem de mobil uygulamamızdan kullanabilirsiniz. Pay Düzey2+ ve Pay İşlem Tarafı Gün Sonu ve Eşanlı, VİOP İşlem Tarafı Gün Sonu veri yayın paketlerini sizler için ekledik.