Kapat

Karma Düzey 1 Veri Yayın Paket Kampanya Duyurusu

Karma Düzey 1 Veri Yayın Paket Kampanya Duyurusu

e-Trader ile Borsa İstanbul’da işlem yapmak çok kolay! Hisse, endeks ve VİOP verilerini anlık ve ücretsiz takip edebileceğiniz Karma Düzey 1 veri yayın paketi 2024 yılında da herkese hediye! Hemen yatırım hesabınızı açabilir veya yatırım hesabınız var ise Garanti BBVA e-Trader uygulamalarına giriş yapabilir, canlı borsa verileri ile yatırımlarınızı yönetebilirsiniz.

 
Kampanya Koşulları;
  • Kampanya öncesinde veya kampanya süresince Karma Düzey 1 veri yayın paketi satın almış olan müşterilerimize ödedikleri ücretin iadesi yapılmayacaktır.
  • Kampanyadan elde edilen veri yayın paketi sadece Garanti BBVA eTrader mobil & web uygulamalarında kullanılabilir.
  • Başvuru yapılmasına gerek yoktur. Kampanya tüm mevcut ve yeni yatırımcılarımız için geçerli olup tanımlamalar otomatik olarak yapılacaktır.
  • Kampanyadan yararlanacak olan müşterilerimiz hisse, endeks ve VİOP verilerini kampanya süresi boyunca anlık ve ücretsiz olarak takip etmeye devam edebilecektir.
  • Garanti BBVA Yatırım kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

*Karma Düzey 1 veri yayın paketi Borsa İstanbul Pay Piyasasında ve VİOP’ta işlem gören her bir sermaye piyasası aracına ve piyasaya ilişkin tanımlayıcı bilgiler, son işlem fiyatı, en iyi alış/satış fiyatları ve diğer fiyat/oran bilgileri, KAP verileri, gün sonu verileri ile BIST 30 ve BIST 100 endekslerinin değerlerini içermektedir.

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630