Kapat

Garanti BBVA e-Trader Veri Yayın Paketleri Hk.

Garanti BBVA e-Trader Veri Yayın Paketleri Hk.

09.02.2022 itibariyle; Garanti BBVA eTrader veri paketlerine, “VİOP Düzey 2+” veri yayın paketi eklenmiştir. Veri paketlerinin içerikleri ve güncel fiyatları aşağıdaki gibidir.

Karma Düzey 1: 18,00 TL

Pay Düzey 1+: 75,00 TL

Pay Düzey 2: 125,00TL

Pay Düzey 2 +: 150,00 TL

Pay İşlem Tarafı Eşanlı: 60 TL

Pay İşlem Tarafı Gün Sonu: 40 TL

VİOP Düzey 1+: 75,00 TL

VİOP Düzey 2: 120,00 TL

VİOP Düzey 2+: 150,00 TL

VİOP İşlem Tarafı Gün Sonu: 40 TL

Karma Düzey 1 Veri Yayım Paketi: Borsa İstanbul’da işlem gören Pay Piyasası ve VİOP’a ilişkin son işlem fiyatı/oranı, en iyi alış/satış fiyatları ve AOF gibi diğer bazı istatistiki fiyat/oran bilgileri içerir.

Pay Düzey 1+ Veri Yayın Paketi: Düzey 1 verilerine ilave olarak Borsa İstanbul’da işlem gören her bir sermaye piyasası aracına ilişkin olarak en iyi fiyat seviyesinde bekleyen alış ve satış emirlerinin miktar bilgileri ve gerçekleşen işlemlere ait miktar bilgilerini içerir.

Pay Düzey 2 Veri Yayın Paketi: Düzey 1+ verilerine ilave olarak en iyi 10 fiyat kademesinde bekleyen alış ve satış emirlerinin fiyat ve miktar bilgileri, iptal edilen emirlere ilişkin hacim bilgileri ile iptal edilen emirlere ve bekleyen emirlere ilişkin bazı diğer istatistiki bilgileri içerir.  

Pay Düzey 2+ Veri Yayın Paketi: En iyi 25 fiyat kademesinde bekleyen alış ve satış emirlerinin fiyat ve miktar bilgileri, iptal edilen emirlere ilişkin hacim bilgileri ile iptal edilen emirlere ve bekleyen emirlere ilişkin bazı diğer istatistiki bilgileri içerir.  Bu veri yayın paketi ile birlikte emir defteri modülü geliştirilmiştir. Emir defterinde en iyi 25 alış ve satış emri gösterilir. Emirler fiyata göre sıralanır. Fiyatı aynı olan emirler kendi aralarında sıralanırken ilk girilen emir üstte görünür.

Pay İşlem Tarafı Gün Sonu Veri Yayın Paketi: Borsa İstanbul Pay Piyasasında gün içinde gerçekleşen her bir işlemin işlem tarafı bilgisi de dahil olmak üzere işlemlere ait menkul kıymet ismi, işlem zamanı, işlem miktarı, işlem fiyatı gibi detay bilgileri içerir.

Pay İşlem Tarafı Eşanlı Veri Yayın Paketi: Borsa İstanbul Pay Piyasasında işlem gören sermaye piyasası araçlarından Borsa İstanbul tarafından seçilmiş olanlar üzerine gerçekleşen her bir işlemin işlem tarafı (üye) bilgisi de dahil olmak üzere işlemlere ait eşanlı detay bilgileri kapsar.

VİOP Düzey 1+ Veri Yayın Paketi: Düzey 1 verilerine ilave olarak Borsa İstanbul’da işlem gören her bir sermaye piyasası aracına ilişkin olarak en iyi fiyat seviyesinde bekleyen alış ve satış emirlerinin miktar bilgileri ve gerçekleşen işlemlere ait miktar bilgilerini içerir.

VİOP Düzey 2 Veri Yayın Paketi: Düzey 1+ verilerine ilave olarak en iyi 10 fiyat kademesinde bekleyen alış ve satış emirlerinin fiyat ve miktar bilgileri, iptal edilen emirlere ilişkin hacim bilgileri ile iptal edilen emirlere ve bekleyen emirlere ilişkin bazı diğer istatistiki bilgileri içerir.  

VİOP Düzey 2+ Veri Yayın Paketi: En iyi 25 fiyat kademesinde bekleyen alış ve satış emirlerinin fiyat ve miktar bilgileri, iptal edilen emirlere ilişkin hacim bilgileri ile iptal edilen emirlere ve bekleyen emirlere ilişkin bazı diğer istatistiki bilgileri içerir.  

VİOP İşlem Tarafı Gün Sonu Veri Yayın Paketi: Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasasında (VİOP) gün içinde gerçekleşen her bir işlemin işlem tarafı bilgisi de dahil olmak üzere işlemlere ait sözleşme bilgisi, işlem zamanı, işlem miktarı, işlem fiyatı gibi detay bilgileri içerir.

Önemli NOT: Veri yayın paketi satın alınan ay içerisinde geçerlidir. Satın alınan veri yayın paketi bir sonraki aya yansımaz. Örneğin, 10 Şubat’ta satın alınan veri yayın paketi, ayın son iş günü olan 28 Şubat’a kadar geçerli olacaktır.

Saygılarımızla,
Garanti BBVA Yatırım

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630