Kapat

Koronavirüs Salgınına Karşı Alınan Önlemler hk.

Koronavirüs Salgınına Karşı Alınan Önlemler hk.

Değerli Müşterilerimiz,

Garanti BBVA grubunun bir parçası olarak çalışanlarımızın ve toplumun sağlığını önceliğimiz olarak görüyoruz. Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan Koronavirüs salgınına karşı, halihazırda tüm lokasyonlarımızda uyguladığımız Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığınca belirlenen önlemleri almış olup hizmetlerimizde de kesintiye gitmiyoruz.

Müşterilerimizin sağlığını korumak için;

Sermaye piyasası işlemleriniz için Garanti BBVA Mobil, İnternet Bankacılığı ve Garanti BBVA e-Trader kanallarını kullanmanızı öneriyoruz. Garanti BBVA e-Trader hakkında detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.  

Bu noktada siz değerli müşterilerimize çok zorunlu olmadıkça evinizde kalmanızı öneriyoruz; bununla birlikte, şubelerimizden hizmet almak istediğinizde her türlü servisi eksiksiz olarak sunacağız.

  • Garanti BBVA’nın aldığı ek önlemler hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışanlarımızın sağlığını korumak için;

  • Genel Müdürlük ve şube lokasyonlarımızda hizmet veren ve Sağlık Bakanlığı tarafından tanımlanan risk grubunda bulunan tüm çalışanlarımıza idari izin kullandırarak bu çalışanlarımızın evlerinde kalmalarını istedik.
  • Çalışanlarımızın büyük bir kısmı, 17 Mart Salı gününden itibaren teknolojik altyapısı hazırlanmış şekilde, mesailerini uzaktan erişim modeliyle evlerinden sürdürmeye başladı.
  • Çalışanlarımız için temel sağlık malzemelerini eksiksiz olarak temin ettik ve kullanım yöntemleri konusunda gerekli bilgilendirmeleri yaptık.
  • Tüm müşteri ziyaretleri, toplantı ve etkinlik katılımlarını, sürecin gelişimine bağlı olarak yeniden düzenlenecek şekilde durdurduk.
  • Okulların tatil edilmesiyle birlikte, anaokulu ve ilköğretimde okuyan çocukları olan çalışanlarımızdan dileyenlerin bu dönemde izin kullanımlarında kolaylık sağlıyoruz.

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve toplumun sağlığını gözeterek uygulamaya aldığımız bu önlemler, sizlerin desteğiyle amacına ulaşacaktır.

Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla.

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630