Kapat

Tureks Turunç Madencilik İç ve Dış Ticaret A.Ş. Halka Arz Ediliyor!

Tureks Turunç Madencilik İç ve Dış Ticaret A.Ş. Halka Arz Ediliyor!

Talep Toplama Tarihleri : 2-3 Kasım 2023
Halka Arz Fiyatı: 10,97 TL

Değerli Yatırımcımız,

2-3 Kasım 2023 tarihlerinde Tureks Turunç Madencilik İç ve Dış Ticaret A.Ş.’nin halka arzı Borsa İstanbul Birincil Piyasa'da 10:30-13:00 saatleri arasında “Borsa'da Satış - Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış” yöntemi ile gerçekleştirilecektir. Halka arz fiyatı 10,97 TL olarak belirlenmiştir. 

Başvuru Kanalları: Halka arza, Garanti BBVA e-Trader Mobil’de “Al Sat” -  “Hızlı Al Sat” adımından ve Garanti BBVA e-Trader Web’de ise sembol arama alanına MARBL.HE kodunu aratarak açılan emir ekranında taleplerinizi iletebilir veya Garanti BBVA İnternet’te “Yatırım” menüsü altında bulunan “Hisse Senedi” - "Hisse Alış" adımından ve Garanti BBVA Mobil’de “İşlemler” - “Yatırımlar” menüsünde “Hisse İşlemleri” - "Hisse Alış" adımından MARBL.HE kodunu aratarak başvurabilirsiniz.

Halka arz fiyatının belirlenmesinde SPK’nın ya da Borsa İstanbul’un herhangi bir takdir yetkisi ya da onayı bulunmamaktadır. Şirket ve halka arz edilecek paylarla ilgili bilgileri içeren İzahname ve Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusu KAP’ta (kap.org.tr) ve Şirket’in (marblesystemstureks.com) internet sitesinde yayımlanmaktadır. Yatırımcıların, yatırım kararlarını halka arz edilecek paylara ilişkin yayımlanmış olan İzahname ile Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusu’nun incelenmesi suretiyle vermeleri gerekmektedir. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Saygılarımızla,
Garanti BBVA Yatırım
 

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630