Kapat

Özyaşar Tel ve Galvanizleme Halka Arz Ediliyor!

Özyaşar Tel ve Galvanizleme Halka Arz Ediliyor!

Talep Toplama Tarihleri 23-24 Mayıs 2024
Halka Arz Fiyatı: 28,00 TL

Değerli Yatırımcımız,

23-24 Mayıs 2024 tarihlerinde Özyaşar Tel ve Galvanizleme San. A.Ş.’nin halka arzı Borsa İstanbul Birincil Piyasa'da 10:30-13:00 saatleri arasında “Borsa'da Satış - Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış” yöntemi ile gerçekleştirilecektir. Halka arz fiyatı 28,00 TL olarak belirlenmiştir. 

Halka arz süreçleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız!

Başvuru Kanalları: Halka arza, Garanti BBVA e-Trader Mobil’de “Al Sat” -  “Hızlı Al Sat” adımından ve Garanti BBVA e-Trader Web’de ise sembol arama alanına OZYSR.HE kodunu aratarak açılan emir ekranında taleplerinizi iletebilir veya Garanti BBVA İnternet’te “Yatırım” menüsü altında bulunan “Hisse Senedi” - "Hisse Alış" adımından ve Garanti BBVA Mobil’de “İşlemler” - “Yatırımlar” menüsünde “Hisse İşlemleri” - "Hisse Alış" adımından OZYSR.HE kodunu aratarak başvurabilirsiniz. Başvuru adımları yönlendirme videomuzu izlemek için tıklayınız

Halka arz fiyatının belirlenmesinde SPK’nın ya da Borsa İstanbul’un herhangi bir takdir yetkisi ya da onayı bulunmamaktadır. Şirket ve halka arz edilecek paylarla ilgili bilgileri içeren İzahname ve Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusu KAP’ta (kap.org.tr) ve Şirket’in (www.ozyasar.com.tr) internet sitesinde yayımlanmaktadır. Yatırımcıların, yatırım kararlarını halka arz edilecek paylara ilişkin yayımlanmış olan İzahname ile Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusu’nun incelenmesi suretiyle vermeleri gerekmektedir. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Saygılarımızla,
Garanti BBVA Yatırım
 

Yardım için her zaman buradayız!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli

444 0 630